PHP fejlesztő

Csapatunk megbízható, precíz és gyakorlattal rendelkező PHP/Laravel fejlesztőt keres, állandó munkatársnak!

Kit is keresünk pontosan?

Ha már 1-3 éve fejlesztesz Laravel környezetben, igényes vagy a munkádra, valamint érdeklődsz a technológiai újdonságok iránt, az már egy ígéretes kezdet. Mivel 2013 óta főleg Laravelben dolgozunk és ebben írtuk saját CMS-ünket is, a keretrendszer minél alaposabb ismerete komoly előnyt jelent.

Új kollégánk munkanapjait elsősorban aktuális projektjeinek karbantartása és a folyamatosan érkező új projektek fejlesztése fogja kitenni, de örülnénk, ha olyan ember érkezne a fedélzetre, akivel közösen tudjuk továbbfejleszteni a céges eszköztárat is.

Kik vagyunk?

A netpeople.hu csapata az elmúlt több, mint 15 évben több száz webes projekt felépítésében vett részt. Kifejezetten egyedi igényekre szolgáltatunk webes megoldásokat, ezek között egyre több a webáruház, de bármilyen igényre készítünk célszoftvereket is. Büszkék vagyunk, hogy ügyfeleink között tudhatjuk a Nemzeti Színházat, a Westendet, a Meglepkéket, a Power Biztonságtechnikát vagy a Zergét.

Feladatok:

  • Weboldalak és webes alkalmazások fejlesztése
  • Meglévő rendszerek továbbfejlesztése
  • Részvétel a projektek felmérésében, tervezésében

Elvárások:

  • Legalább 1-3 év PHP Laravel fejlesztői tapasztalattal rendelkezel
  • Mindig tiszta és átlátható kód írására törekszel
  • Dolgoztál már a Laravel ökoszisztémában és szereted is
  • Vannak verziókezelésben szerzett ismereteid (git, feature branching)
  • Alapos MySQL adatbázis ismeretekkel rendelkezel
  • Precizitás, megbízhatóság, jó problémamegoldó képesség
  • Az önálló munkavégzés mellett csapatban is jól érzed magad
  • Tudod dokumentálni a saját munkád

Előnyt jelent ha:

  • Használtál már Tailwind CSS-t
  • Hallottál már az Alpine JS-ről
  • Használtál már Laravel Livewire-t
  • Fejlesztettél már webáruházat, van tapasztalod online fizetési megoldásokkal, checkout folyamatokkal.

Nem kell aggódnod, nem kell mindent megírnod és kisujjból kiráznod, természetesen mi is használunk kész megoldásokat és open source csomagokat. Fontos számunkra a fontolva haladás, a folyamatos fejlődés és egymás aktív segítése.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés tapasztalattól függően
  • Stabil hely, dinamikusan fejlődő csapat
  • Minőségi fejlesztői eszközök
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, tudásmegosztás
  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatal, jó hangulatú csapat
  • Változatos projektekben való részvétel
  • Egyéni igényekhez igazodó otthoni munkavégzés
  • Vállalati szabadidős rendezvények

Önéletrajzodat és bemutatkozásodat fizetési igényed feltüntetésével együtt az allas@netpeople.hu e-mail címre várjuk!